Návštěva školní knihovny

Ve středu 18. 3. jsme opět navštívili školní knihovnu. Prohlédli jsme si novou knížku Kočičí příběhy. Paní knihovnice nám přečetla úryvek o kočičce štěstí Maneki Neko. Děti si pak mohly prohlédnout další knížky. Zajímaly je například knížky o jiných zvířátkách, hledací knížky i komiksy. Návštěvu knihovny jsme si jako vždy užili.

18.03.2026