Návštěva z anglické školky Spectrum Care na školní farmě

Naše třída měla možnost provést děti z anglické školky Spectrum Care po naší školní farmě. Bylo to nezapomenutelné dopoledne plné učení, zábavy a nových zážitků.

Naši žáci ukazovali malým návštěvníkům zvířátka a rostliny, které na farmě pěstujeme. S nadšením představovali jednotlivé druhy, vysvětlovali jejich péči a sdíleli zajímavosti o jejich životě.

Celá akce probíhala v angličtině, což poskytlo našim dětem skvělou příležitost potrénovat své jazykové dovednosti v reálné situaci. Naši žáci se ujali role průvodců s velkým nasazením a ukázali, jak dobře umí komunikovat v anglickém jazyce.

Společné dopoledne jsme si všichni moc užili. Bylo to nejen vzdělávací, ale i velmi zábavné. Děkujeme dětem ze školky Spectrum Care za jejich návštěvu a těšíme se na další společné aktivity, které přinesou radost a nové přátelství.

09.06.2024