Návštěvy školní knihovny

Návštěvy školní knihovny

Od ledna 2022 po domluvě s paní knihovnicí Petrou Mierzwovou bude školní družina navštěvovat s dětmi školní knihovnu pravidelně každou středu od 13:45 do 14:30 hodin (až do konce školního roku).

Jednotlivá oddělení se budou každý týden střídat.

Vychovatelky děti upozorní předem, který týden se do knihovny vypraví.

V den první návštěvy si budou děti moci nechat vystavit průkazku na půjčování knížek (kdo ještě nemá).

Členství ve školní knihovně je zdarma. Půjčování knih na dobu jednoho měsíce je bezplatné, pokud si dítě nechá knihu déle než měsíc, musí si půjčení prodloužit (stačí přijít s průkazkou nebo napsat email paní Mierzwové: pmierzwova@zscernos.cz). Pokud tak neučiní, zaplatí poplatek 10,- Kč.

Paní knihovnice si pro děti vždy připraví krátký program, představí nové knížky, doporučí vhodnou četbu nebo připraví hravý kvíz. Doufáme, že se dětem v knihovně bude líbit a že se četba stane jejich oblíbenou aktivitou.

Vychovatelky ŠD

28.01.2022