Okresní kolo Pythagoriády

Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda se s ohledem na pandemickou situaci nekonalo jako obvykle v Rudné, ale přes videokonferenci. Organizátoři umožnili úspěšným řešitelům okresního kola absolvovat okresní kolo v prostředí vlastní školy 7. a 8. 12. 2021. Regulérnost soutěže byla monitorována organizátory soutěže přes videokonferenci, při které bylo vidět na všechny žáky, kteří řešili 15 úloh okresního kola. Výsledky úloh každého účastníka okresního kola pak byly přes online odpovědní formulář odeslány přímo organizátorům soutěže.

Okresního kola se zúčastnilo celkem 23 žáků z naší školy, všichni se umístili v první polovině výsledkové listiny ve svých kategoriích, 11 z nich se stalo úspěšnými řešiteli.

Výsledky úspěšných řešitelů:

6. ročník

3.- 4. místo Hřebec Radek

5.- 6. místo Havelka Šimon, Kysilka Antonín

 

7. ročník

1. místo Růžička Jan

       

8. ročník

2. – 7. místo Lásiková Valerie Marta

8. – 12. místo Václavek Lukáš, Franěk Matyáš

 

9. ročník

1.- 2. místo Havlík David

3. – 6. místo Novotná Anna Matylda

7. – 10. místo Sauer Lukáš, Capko Matouš

 

Gratulujeme úspěšným řešitelům a děkujeme všem účastníkům okresního kola  za reprezentaci školy.

 

Ing. Lenka Konrádová

 

24.01.2022