Prezentační přehlídka Křížem krážem naším krajem

Hned při našem příjezdu do Mníšku pod Brdy nás po dlouhé točité cestě ve vydýchaném autobusu potěšila nová klimatizovaná aula zdejší školy. Usadili jsme se na svá místa a netrpělivě čekali na zahájení celé akce. Prezentující vypadali dost vynervovaně, a tak jsme se je snažili uklidnit. Po vřelém přivítání pořadateli a paní ředitelkou k nám promluvil i herec Jan Přeučil ve svém typickém světlém klobouku. Dal nám i pár užitečných rad, jak mluvit a prezentovat a především jak pečovat o náš hlas. Nastala přestávka a my jsme mohli nahlédnout do nové budovy mníšecké školy.

Konečně nastal i čas prezentací. Naši školu reprezentovali Ludmila Bruthansová a Josefína Špetláková s prezentací Kdo ví a Eliška Dvořáková s Tomášem Paulusem s prezentací nazvanou Záludná otázka. Prezentace všech účastníků byly velice přínosné a dobře propracované. Žádná škola se neměla, za co stydět. Našim prezentujícím se jejich výkon náramně povedl, všichni jsme na ně byli moc pyšní.

Po ukončení akce a rychlém občerstvení jsme vše důkladně fotograficky zdokumentovali a zavítali i do místní cukrárny.

Kristýna Štěpánková, Karolína Hokrová a Adéla Weekes, 7.A

17.05.2022