První den na škole v přírodě

V úterý 9. května jsme se po půl osmé ráno vypravili na naši první školu v přírodě. Autobus nás bezpečně dovezl do hotelu Fontána. Do cíle jsme dorazili kolem jedenácté hodiny, cestou jsme se občerstvili na benzince a na Lipně nás přiví talo slunečné počasí a usměvavý instruktor Štěpán. Ihned jsme se ubytovali, bydlení je moc hezké, každý pokoj má vlastní koupelnu se záchodem. Dokonce jsme měli i povlečeno, tak jsme se vyhnuli boji s peřinami 😉

Po chutném obědě jsme zamířili na průzkum k přehradě, na pláži jsme stavěli hrady z písku, házeli žabky a trénovali psaní do písku.

A ve čtyři hodiny už jsme celí nedočkaví zahájili kurz plavání první lekcí. Voda v bazénu je teplá, tak hurá do toho, už plaveme 🙂

První den se vydařil dle plánu a těšíme se, co nás čeká dál.

09.05.2023