„Rozloučení se školním rokem a cyklistický výlet na rozloučenou“

Dnes jsou již první den prázdniny. Celá moje domácnost je plná květin ze 3.D. Střídám hrnečky na čaj a kávu, včera jsem si dala relaxační koupel. Chodím kolem mističky s čokoládou a zobu 🙂 . K tomu na mě čeká kniha od spisovatelky z naší třídy.

Jak to tak bývá, chvíli nám trvá než přepneme zcela. Něco nám skončilo a zanedlouho něco nového začne. Abychom mohli být pilné jako včelky, je třeba si chvíli odpočinout, nekoukat na čas a dělat to, co nás baví, užívat si pobyt venku, sportovat, být u vody, číst si knihu, kreslit, poslouchat hudbu, jezdit na kole a plavat.

Pokud budete mít pocit, milé děti, že byste se rády vrátily k učení, vyndejte si vyjmenovaná slova hrou, početník a spočítejte si pár příkladů. Koumáci mohou nahlédnout do Koumáka. Berte to jako aktivitu, která nebolí, ale naopak Vás těší a je smysluplná. Nezapomeňte číst, zapsat si deník a fotit vaše zážitky. Ani já nebudu zahálet. Budu plánovat náš nový projektový rok. V září budeme mít za úkol prezentace z prázdnin. Moc se na Vaše zážitky těším.

Fotky za našeho závěrečného výletu na Biotop. Fotky z naší rozlučky na tajném místě nemám. Bylo mi tam s Vámi tak dobře, že jsem nefotila a užívala si tu příjemnou atmosféru a zeleň všude kolem nás.

Výlet následující den se moc povedl. Dětem jsem jako dárek půjčila dva paddleboardy ( jeden pro holky a jeden pro kluky) a užívala si pohled na jejich spokojenost. Ochladili jsme se zvenku a také zevnitř zmrzlinou a poté se vrátili na kolech zpět.

fotky:

Všechny děti mají obrovskou pochvalu za dodržování pravidel po cestě. Díky tomu jsme si výlet moc užili a nikomu se nic nestalo. Maminka Jonáše má obrovskou pochvalu za bezpečný konec našeho kolového hada. 🙂

Těším se na další výlety a další společné zážitky. 🙂

Krásné prázdniny a 4.1. v pondělí se budu těšit v nové třídě a o rok výš. 🙂

Děkuji za krásný rok!

Vaše paní učitelka

01.07.2023