Třídní setkání na pláži

Dnešní odpoledne pro rodiče i děti z naší třídy bylo velmi příjemné. Rodiče zorganizovali setkání naší třídy na pláži u řeky. Je skvělé, že jsme se ještě v tomto školním roce setkali všichni – děti, rodiče, učitelka i asistentka. Bylo fajn být spolu, popovídat si. Přišli skoro všichni. Atmosféra byla velmi přátelská, příjemná a družná. Maminky a dívky z naší třídy přinesly upečené dobroty, byly tu i zdravé sladkosti a zmrzlina. V naší skupině byl i vysoký počet tatínků.

Děti byly moc rády, že se vidí se spolužáky,  Dováděly na souši i ve vodě.  Dospělí si mohli konečně venku bez roušek popovídat.

Ti, kteří nebyli v pondělí ve škole, dostali od paní učitelky knížku s věnováním. Obě průvodkyně dětí na školní cestě za poznáním potěšily krásné květiny. Mě, paní učitelku, dostali rodiče do kolen krásným náhrdelníkem s kameny.

Všechny děti udělaly za tři roky, kdy jsem měla tu čest, být jejich třídní učitelkou, velké pokroky. Zaslouží si pochvalu.

Toto pololetí, náročné pro nás všechny, jsme zvládli se ctí.

 

Děkujeme rodičům i sourozencům za přízeň a podporu při našem vzdělávacím počínání s vašimi dětmi.

Martina Václavková a Štěpánka Karpíšková

 

PS_ Atraktivními účastníky byl Aston a Izolda, někteří je již znali. Zvláště agama Izolda měla hodně obdivovatelů.

 

23.06.2020