Škola plná strašidel – jsme třetí!

V čase Halloweenu byla na naší škole vyhlášena soutěž o nejlépe strašidelně vyzdobenou třídu. Žáci naší třídy se ukázali jako velcí fanoušci strašidel, a tak se s nadšením vrhli do výzdoby. Na parapetech, skříních, katedře či tabuli se to hemžilo všelijakými pavouky, brouky, netopýry, strašidly, na stěnách visely strašidelné balónky, kostlivci, obrázky s lebkami. Vše bylo pokryto hustými pavučinami, květiny se smažily v čertovských kotlících, z poličky se občas ozvalo kvílející zelené strašidýlko, které nám k tomu ještě zamávalo. Před začátkem podzimních prázdnin se pak žáci oblékli do černo/bílo/červených kostýmů nebo alespoň triček, někteří si úžasně pomalovali obličeje i jiné části těla, v hodině matematiky jsme zatáhli rolety, rozsvítili balónky… strašidelná atmosféra by se dala krájet.

Výzdoba třídy se porotcům, rozhodujícím o nejlepší strašidelné výzdobě, líbila natolik, že se naše třída v rámci 2. stupně umístila na skvělém 3. místě! Radostný křik po vyhlášení stál za to. I když nám pak trochu rozhodil hodinu matematiky :).

 

07.11.2023