škola v přírodě čtvrtek – den dětí 1.6.

Na den dětí jsme děti obdarovaly žlutými balónky, které jim vytvořily úsměv na tváři. Astronauti také dostali sladké pytlíčky dobrůtek a placku s nápisem Mise dokončena. 🙂

Na cestu nám přálo počasí. Bylo nádherné sluníčko. Cesta byla podél luk a také částečně v lese. Do Vítkovic vedla cesta z kopečka. Na Farmu Hucul pak 2km nahoru do kopce. HORSKÁ FARMA HUCUL | hucul.cz V hospůdce Hubertka jsme načerpali sílu. Dali si sladkou palačinku s lesním ovocem a potom jsme si šli zajezdit na koních a také proběhnout na hřišti. Cesta zpět pak vedla z kopečka, pod kopcem jsme si dali nanuk z místního obchůdku, poslali napsané pohledy domů no a byli tak posilněni na závěrečné stoupání zpět do chaty. 🙂

Naši astronauti ušli 14km. Jsem na ně hrdá! Mise je tedy dokončena a zítra se vydáme na cestu zpět. 🙂

Večer také proběhlo vyhlášení všech výsledků, ale to až v dalším příspěvku!

zdravíme domů a už brzy.

Děti a paní učitelka 🙂

02.06.2023