Škola v přírodě pondělí a úterý

Zdravíme rodiče ze školy v přírodě.

Máme za sebou 1.den a první dopolední výuku venku. V pokojích jsme již zabydlení. Učíme se respektovat potřeby ostatních na pokoji. První den jsme si nastavili pravidla, odpoledne jsme se proběhli po cestě a zahráli si míčové hry. K večeru jsme si udělali tmelící ohýnek a zazpívali si písničky z našeho zpěvníku. Také se nám podařilo děti rozdělit do 4 družstev 🙂 3. a 4. třída jsou tvoří tedy týmy dohromady! Jupí 🙂 V těchto družstvech jsme si zahráli si hru Activity na povolání. Družstva mají tato jména: Kuřata, Chickens, Hermelíni a Šampióni 🙂 Také proběhl turnaj ve vybíjené. Utkali se téměř všechny týmy. Zítra nás čeká rozhodující turnaj o první, druhé a třetí místo. Týmy spolupracují čím dál tím lépe. 🙂 Jupí. Odpoledne se děti vydaly strojem času do pravěku. Zkusily si vyrobit v lese pravěké nástroje, ulovit mamuta, střílet z luku a také vyrobit své týmové vlajky.

Dopolední vyučování proběhlo venku před naší krásnou chatou. Můžete nahlédnout, jak se tu máme 🙂 !

Večer nás čeká Má tvář má známý hlas 🙂 Už se těšíme!

30.05.2023