Sovičky v novém školním roce

Nový školní rok se pozvolna rozběhl. Sotva jsme se stačili seznámit a říct si, co jsme o prázdninách dělali a co je nového, tak je polovina září. Děti se rychle rozkoukaly a seznámily s novým prostředím, povinnostmi a pravidly. Září je zatím teplé, a tak dosti času trávíme venku na hřišti před školou. Začali jsme i s vyráběním. Jsme Sovičky, a tak si každý vyrobil jednu podle svých představ. Sovičky jsme pověsili na nástěnku, kde nás budou sledovat po celý školní rok.

Pro děti a rodiče si zopakujeme pravidla chování v družině, která budeme dodržovat po celý školní rok:

  1. Chovám se bezpečně
  2. Respektuji druhé
  3. Jsem zodpovědný/á
  4. Jsem slušný/á
  5. Nikdy nikam neodejdu bez vědomí paní vychovatelky!
  6. Zákaz používání mobilního telefonu a chytrých hodinek ve škole i školní družině!
12.09.2023