Švp Hrachov – 10. 10. 2020

Dnešní den byl deštivý, ale přesto jsme si ho užili. Budíček jsme si posunuli na půl osmou, byla přeci sobota! A hned po snídani jsme vyrazili na louku za Hrachovem, kde je od soboty nainstalovaný Public jukebox od Kryštofa Kintery. Loukou se linuly písně různých žánrů a my poslouchali, běhali okolo a trochu i tančili. Vydrželi bychom i déle, ale přihnal se déšť a my museli zpět do tábora. Cestou jsme se zastavili u táborového oslíka a udělali si pár společných fotek na památku. Odpoledne se vyhodnocovala celopobytová hra a my skončili třetí. To byla radost! Naše holky z pokoje č. 419 – Laura, Míša a Nela Ch. získaly první místo v bodování pořádku. Moc jsme jim to přáli! Po večeři konečně vypukla diskotéka. Pouštěly se naše oblíbené písničky a my tančili a tančili. Bylo to fajn! A zítra už frčíme domů. Ke škole dorazíme asi v 11.15. Těšíme se moc a moc!

 

10.10.2020