ŠVP – HRACHOV: Den čtvrtý 8. 10. 2020

Ráno jsme se probudili do šedivého a uplakaného dne. Netrvalo dlouho a po snídani se sluníčko začalo prát s mraky a nakonec zvítězilo. Sluníčko nám dělalo společnost celý den a my jsme si tak mohli vychutnat krásný podzimní den.

Dopoledne jsme v učebně něco málo spočítali a napsali, ale sluneční paprsky nás vytáhly do lesa, kde jsme ve skupinkách budovali domečky, přístřešky, nemocnici a bazén pro lesní broučky, skřítky, strašidýlka a další obyvatele lesa. Zkrátka pohádkové dopoledne.

Děti jsou skvělý tým, jedna parta.  Po bodování pokojíků se vždy chodí navštěvovat aby okoukly, čím by mohly úklid vylepšit a získat od kamarádů nějaké finty. Boduje pan zdravotník a musím konstatovat, že zatím mají všechny čtyři pokoje velmi slušné bodování. Osm, devět bodů u některých se objevují i desítky. Přičemž deset bodů je maximum. Jsem mile překvapena, jak všem na úklidu a pořádku záleží.

Úklidu zdar, nazdar!

 

Háďata & Tereza

 

08.10.2020