ŠVP – HRACHOV: Den pátý 9. 10. 2020

V pátek ráno se k nám přidala Kristínka, všichni ji srdečně přivítali. Děti se předbíhaly v tom, kdo ji to tu ukáže a kdo ji poví, jak to tu vše chodí a probíhá. Dopoledne jsme se naposledy učili. Hurá, zítra je víkend! Poklidili jsme učebnu a zabalili si veškeré učivo. Odpolední program byl velmi dobrodružný, rozdělili jsme se na dvě půlky a hledali jsme cestu podle fáborků. Během cesty jsme se zastavili na několika stanovištích, kde jsme plnili zapeklité úkoly. Zase se ukázalo, že se jeden na druhého můžeme spolehnout.

Po večeři to vypuklo! Na pokojích se to začalo hemžit. Děti z 2. E se vypařily a místo nich se objevili králové, superhrdinové, kočky, víly, princezny, čarodějky a dokonce se ukázala liška, bonbon, pračlověk, dráček a mnoho dalších. Tato skvělá partička zakončila dnešní den na místním discu.

 

 

Dobrou noc přejí neunavitelná háďata & Tereza

 

 

09.10.2020