ŠVP – HRACHOV: Den šestý 10. 10. 2020

A je to tady, poslední den školy v přírodě. Dnes je sobota a měli jsme posunutý budíček. Po včerejší diskotéce jsme tuto možnost rádi využili. Dopoledne jsme se vydali na procházku po blízkém okolí. U lesa v polích jsme narazili na moderní umění „Public jukebox“. Děti si zvolily písničku a tak disco pokračovalo i dnes. Zařádili jsme si a posvačili. Při zpáteční cestě nás zastihl déšť. V bungalovech jsme se usušili, převlékli se a pelášili jsme na oběd. Smažený sýr udělal dětem radost. Odpoledne jsme měli naplánovanou místní biofarmu, ale kvůli silnému dešti jsme museli program změnit. Začali jsme si balit, ostatní jsme dobalili večer. Zbytek odpoledne jsme trávili ve společenské místnosti. Tvořili jsme, hráli společenské hry a hodnotili jsme uplynulé dny. Děti mají mnoho skvělých zážitků!

Všichni věříme, že jarní školu v přírodě s plaváním, kterou máme již zamluvenou, nám nic nepřekazí.

Na všechny se zítra už moc těšíme – předpokládaný návrat je cca v 11:15.

 

 

Háďata & Tereza

 

 

10.10.2020