ŠVP – pátý den

Tak a je to tady. Škola v přírodě nám končí a zítra se jede domů. 🏠

Poslední společný den sluníčko jen pomalinku vystrkovalo své paprsky🌥, ale postupně se nám ukázalo v celé jeho kráse.🌞 Dopoledne jsme se vydali sbírat spadané listí, a poté jsme se se svačinkou přesunuli do naší teplounké učebny. Tam jsme vyráběli skřítky z lístečků pro naší vychovatelku Káťu, která byla k dětem každé odpoledne velmi milá a vstřícná.👌 Jak sluníčko více a více svítilo, stihli jsme ještě před obědem protažení na hřišti.🤸‍♀️🤾‍♀️⛹🤼‍♂️

Odpoledne proběhlo vyhodnocení týdenní hry s rytíři a princeznami. Děti získaly třídního maskota – medvídka Brumlu, trošku sladkostí🍬, obrázky z pohádek Walt Disney (rozdám dětem ve škole). Po svačince jsme navštívili lanový parčík s lezeckou stěnou, lanovkou, pavučinou, apod.🧗‍♀️

Večer už rychlá večeře, nervozita stoupá. Všichni rychle balí kufry, ještě rychlá sprcha a spát. Hlavně ať je už ráno…. děti se moc těší domů.🚌

Týden jsme si báječně užili bez úrazů, potíží a nepříjemností. Děti jsou skvělé, všechno zvládly na jedničku s hvězdičkou. 👍👍👍👍(Jen ten úklid nám moc nejde😅.)

Zítra se těšíme na viděnou.😃

04.10.2020