ŠVP – první den

Zdravíme z prvního dne školy v přírodě. 🙂

Noc jsme zvládli v klidu, všichni nakonec usnuli a ráno jsme vstávali do růžova vyspinkaní. V domečku se topí, takže v pokojíčcích máme příjemné teploučko. Dopoledne jsme zvládli společnou snídaní a něco málo z vyučování. Oběd a polední klid se nesl v duchu vytouženého nakupování v místním kiosku a společného navštěvování v sousedních pokojích. 🙂

Odpolední aktivity jsou tento týden zaměřené na rytíře a princezny, dnes děti vyrábí vše potřebné, co správný rytíř či princezna musí mít (korunky, šaty, štíty, erb,…)

Pro uvolnění máme k dispozici báječné hřiště, jistě v nadcházejících dnech objevíme mnoho dalších zajímavých zákoutí celého areálu, která na nás zatím čekají.

Všechny princezny a rytíři posílají mnoho pozdravů. Zítra se opět ozvu s dalšími zprávičkami 🙂

 

30.09.2020