T-Mobile Olympijský běh

Ve středu 16. září 2020 patřil atletický ovál u školy T-Mobile Olympijskému běhu. Jak již název napovídá, pořadatelem byl Český olympijský výbor a cílem bylo přitáhnout k rekreačnímu běhu co nejvíce dětí. Provedení akce si vzali na starost učitelé tělesné výchovy ve spolupráci s atletickým sportovním klubem DIPOLI. Na ovále se nejprve předvedli žáci 1. stupně, kteří běželi 500 m, nejvíce nadšeni byli žáci prvních tříd, po nich nastoupili žáci 2. stupně, ti  měli trať dlouhou 1 000 m. Atleti všem změřili dosažený čas a každý účastník obdržel diplom a medaili. Celkem běželo 400 dětí postupně od rána celé dopoledne a na sportovišti byl omezený počet osob. Atletický klub oslovil nejlepší účastníky, zda nechtějí svůj talent rozvíjet pod jejich vedením.

Nejlepší z naší třídy byl Timon Pater na 5. místě. Za ním se umístili Mark Kyrychenko a Viliam Grom.

16.09.2020