UKLIĎME ČESKO

V pátek 15. září jsme se v rámci akce Ukliďme Česko vydali vyčistit naše město od odpadků. Nejprve jsme si ve třídě popovídali o tom, jak správně třídit odpad, a pak už jsme vyrazili do terénu. Naším cílem bylo okolí fotbalového hřiště u mokropeské pláže. Do úklidu jsme se pustili s opravdovým nadšením a hledali jsme vše, co patří do popelnice, a ne do přírody. A že takových odpadků nebylo málo. V našich igelitových pytlích skončily hlavně nedopalky od cigaret, plechovky, láhve, igelitové sáčky a papírové kapesníky. Cestou jsme si ukázali, kde v Černošicích fungují Technické služby a jak je můžeme využívat. Síly jsme nabrali při svačince na lavičce u fotbalového hřiště. Pak jsme pokračovali do skateparku, kde jsme si užili zasloužený odpočinek. Celé dopoledne nám zpříjemnilo krásné slunečné počasí a pocit z dobře odvedené práce.

 

17.09.2023