ÚNOR U JOHNNYHO ANEB OSLAVA MASOPUSTU 15.2. – 19.2.2021 (část Medvídků a Žabiček)

Pokoušíme se sestrojit stroj času – záchrana planety ZEMĚ (tomuto tématu bude věnována samostatná kapitola)

NAŠE MOTTO: 

PRO PRAVÉ PŘÁTELE RÁD PROJDU I PEKLEM A NEPŘÁTELŮM TAM RÁD UKÁŽU CESTU.

Tak se ještě ohlédneme zpátky, jaký ten minulý  týden byl 😊. U nás probíhala výroba masek, oslava MASOPUSTU tancem a dobrými koláčky. Začali jsme vyrábět STROJ ČASU, zahráli jsme si různé stolní, karetní a paměťové hry, učili jsme se třídit odpad, Natálka nám vyprávěla příběhy ze Starých řeckých bájí pověstí, Míša a Terezka vyráběly větrníčky štěstí, kluci postavili bunkr – polní nemocnici, letiště a opevněný hrad. Také děvčata trénovala gymnastickou sestavu na MS, které se uskuteční u nás ve třídě v měsíci květnu 😊. Kluci postavili DINO PARK a pak jsme museli zkompletovat všechny stavebnice a udělat generální úklid třídy, protože se konečně stěhujeme do Želviček…. huráááááá…. no a potom jsme si zabalili věci a utíkali na hřiště užít si poslední snížek. Na hřišti jsme si zahráli různé hry, měli jsme soutěž ve střelbě koulí na cíl 😊 😊, lanová dráha – časovka….atd. 😊 😊 😊

Pak přišly maminky a děti mi řekly „ZDAR“ – já:  „NAZDAR“ a utíkaly ještě nakupovat nebo šly domů 😊 😊

Tak, a to je v krátkosti asi vše, a těšte se až nám otevřou školy a zažijeme spolu další dobrodružství …… Harry Potter (Natálka Hronová)   s Johnnym budou předvádět nová kouzla a magii (legrace bude určitě 😊 😊 😊)

JO, A JEŠTĚ VELKÝ DÍK MAMINKÁM ZA UPEČENÉ, VYNIKAJÍCÍ TVAROHOVÉ, POVIDLOVÉ A MARMELÁDOVÉ KOLÁČKY!!! 😊

Díky všem, kdo nám fandí a jak říkáme…

„ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM“

A.C.S. ZŠ  Johnny

 

07.03.2021