Velikonoční vyrábění

Velikonoční věnec z kartonu a barevného papíru.

Budeme potřebovat….karton nebo čtvrtku,nůžky,umělou trávu nebo jinou dekoraci,barevný papír,lepidlo kores.Z obyčejné krabice si vyrobíme velikonoční věnec na dveře. Lepení se hodí pro menší děti, protože u vytváření velikonočního věnce nerozbijí vajíčka, neporaní se o drátek. Lepení je snadné a pro ně zábavné. Na věnec nalepíme také papírovou trávu a nakonec jej ozdobíme stužkou. Lepení se hodí pro děti od pěti let. Menší děti budou potřebovat pomoc dospělého. Výroba věnce je pro malé děti zajímavá a zároveň poměrně snadná. Věnec vyrobíme z kartonu a barevného papíru, ale můžete si udělat svůj vlastní velikonoční věnec, například ze čtvrtky. Karton se špatně stříhá a při lepení je s ním horší manipulace než se čtvrtkou.

28.03.2021