Vyhodnocení soutěže O nejšikovnějšího Medvídka

Na začátku měsíce jsme vyhodnotili soutěž O nejšikovnějšího Medvídka.

Celý rok jsme se v družině věnovali různým činnostem, pečlivě jsem zapisovala čárky za účast na těchto činnostech: 10,15,20,25… různých výrobků, 10 různých činností, 10 sportovních her, 10 výher ve hrách, 10 dobrých skutků… Dále se započítávaly dílčí soutěže (nejpovedenější medvídek, olympiáda, zimní spáči, jarní knížka) a největší jedlík. Když děti dosáhly požadované mety deseti čárek, posunuly si svého medvídka na stuze o kousek nahoru. Který medvídek vylezl nejvýše na strom? To uvidíte v galerii.

Podle úspěšnosti v soutěži byly děti odměněny. Na stupních vítězů se umístilo 5 dětí, ty dostaly šité polštářové medvědy, diplom, knížku s pohádkami z lesa či pracovní sešity od stejné autorky, odměnu podle vlastního výběru a balíček pro všechny. Se snižujícím se počtem čárek a bambulek na stuze obývaly odměny. Soutěže se neúčastnily dvě děti.

Děti byly letos opravdu šikovní Medvídci!

Anička

16.06.2022