Výlet do Mirákula

Ve středu 15.6. za absolutně nádherně slunečného dne jsme se ráno v osm hodin sešli v hojném počtu, a autobusem jsme vyrazili přes prahu do obce Milovice, kde se nachází zábavný park Mirákulum. Cesta plynula poklidně a v deset jsme již vstupovali do brány  parku. Nasvačili jsme se, namazali, rozdali jsme si náramky a hned jsme na to skočili..

Zamířili jsme také do podzemních tunelů velkého hradu. Kde se ve tmě skrývalo lecjaké hrůzostrašné překvapení. Všichni zbloudilí se zase našli a tak jsme zde mohli vytvořit společnou fotografii 🙂

Navštívili jsme pak také zvířátka, a rychle zamířili k dalším atrakcím. Svezli jsme se na velkých pneumatikách, lezli po výškách a zase skákali na trampolínách. Dali jsme si také oběd, někdo si dal pizzu, někdo měl dokonce od maminky i řízky.

No ale jelikož bylo opravdu obrovské vedro. Zamířili jsme celí natěšení do vodního světa. A stálo to opravdu za to. Myslím, že všichni si to maximálně užili. Strávili jsme zde času asi nejvíce.. Fotky myslím mluví za vše. 🙂

Na závěr jsme si dali i zmrzlinku či vafle, zkrátka parádní den. A já tímto děkuji rodičům, dětem i paní učitelce Evě za spolupráci, a myslím báječný výlet. Za veverky paní vychovatelka Olinka

20.06.2022