Výlet do zábavně naučného parku Mirakulum v Milovicích

Dne 14. 6. jsme jeli s družinou na celodenní výlet do parku Mirakulum v Milovicích, kde dříve byl vojenský prostor a kasárna pro cca 2500 vojáků. Zůstaly zde po nich podzemní chodby, ve kterých jsme si užili hodně zábavy a někdo si odnesl i bouli. První navštívenou atrakcí byla trampolína a obří houpačky. Dále jsme byli na hradě s podzemními chodbami, skluzavkami a osmi věžemi s výhledem na celý park. Bloudili jsme v habrovém bludišti s délkou cest 1,2 kilometrů. Po krátkém obědě jsme navštívili vodní svět. Od vody nás vyvedla podzemní chodba k lanovému centru a do lesního městečka, které bylo hodně rozlehlé s mnoha herními prvky ze dřeva, provazů, kamenů a dalších přírodních materiálů. Den v Mirakulum jsme si hodně užili.

17.06.2022