Zadání učiva od 15. února do 19. února – aktualizace

Milí sedmáci,

zasílám vám učivo na třetí únorový týden.

Od 22. února budeme mít třídnickou hodinu každý týden, hodina bude začleněna do rozvrhu hodin.

Srovnala jsem váš a můj rozvrh hodin a navrhuji vám několik možností, kdybychom mohli hodinu uskutečnit. V pondělí naleznete v zadání v Teams dotazník s možnými časy naší třídnické hodiny, prosím, vyberte čas podle vašich možností a odešlete váš názor. Čas a den třídnické hodiny si můžete zvolit sami, rozhodovat bude varianta, která bude vybrána většinou žáků ze třídy. Termín volby je do pondělí do 15 hodin.

Přeji vám příjemný zimní týden a těším se na vás v pátek na naší hodině.

Hezký den

Lenka Strnadová

Motto týdne:

„Odvaha neznamená mít sílu na to, aby jsi pokračoval; ale pokračovat i když nemáš sílu.“

Theodore Roosevelt

 

14.02.2021