Zápis do školy a školní družiny

Ve čtvrtek 4. 4. prožili budoucí prvňáčci jeden ze svých důležitých dnů. Zápis do školy a školní družiny proběhl v pohodové atmosféře. Budoucí žáčci měli s sebou jako doprovod rodiče, některé přišli podpořit i prarodiče. Děti ve škole paním učitelkám předvedly, co se doposud naučily, jak jsou šikovné a za to byly odměněny dárečky vyrobenými žáky z prvního stupně a dětmi z družiny.

Současně se zápisem do školy probíhal také zápis do školní družiny. V době, kdy rodiče vyplňovali zápisní lístky, si děti pohrály s reflexní autodráhou, stavěly si z lega a ty, co rády malují, si vybarvovaly omalovánky. Byla na nich vidět úleva, že první náročný den končí a ony si mohou odpočinout a pohrát.

Na nové prvňáčky se všichni těšíme a doufáme, že i oni se budou do školy a do družiny těšit.

 

Jana Marková

vedoucí vychovatelka

 

 

08.04.2019