Distanční výuka 1. 3. – 5. 3. 2021

DISTANČNÍ VÝUKA 2.E

učivo 1. 3. – 5. 3.

 

Vážení rodiče,
a je to tady.. jak jste si možná všimli, včera pozdě večer vláda schválila nouzový stav do 28.3. Zároveň vyhlásila kompletní uzavření škol a školek od 1.3. Sice mluví o 3 týdnech, ale pak zase o celém březnu. Počítám, že zřejmě celý měsíc strávíme v on-line výuce 😧. Je mi to líto, protože všichni víme, že děti v 1. a 2.třídě potřebují kvalitní základy a měly by chodit prezenčně do školy. Doufám, že zvítězí zdravý rozum a budeme brzy vzdělávat děti prezenčně ve škole.
Čeká nás distanční výuka, s kterou máme již bohaté zkušenosti 📝💻. V příloze zasílám rozdělení háďat do skupin. Použila jsem minulé rozdělení, které vyhovovalo všem. Podobné pauzy, návaznost na CLIL výuku.. Dále zasílám tabulku s plánem učiva na příští týden. V Teams jsem zadala termíny našich setkání.
Vše společně zvládneme 💪!
Na viděnou s háďaty v pondělí u on-line výuky přes program Teams 🙋‍♀️.

Myslím na vás 😊,

Mgr. Tereza Povýšilová

27.02.2021