Třída 1.D

Pozor! Toto je archivní stránka 1.D ze školního roku 2016 - 2017.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Mgr. Jolana Nováková

Aktuálně ze třídy

DIVADLO

V pátek 18. 11. 2016 jsme s dětmi navštívili divadelní představení souboru Koloběžka v SVČ Ottománek na Vráži. Kulturní zážitek jsme si zpříjemnili krásnou procházkou, celou cestou nás doprovázelo sluníčko a toto páteční dopoledne jsme si všichni parádně užili. Těšíme se na další, takto podařená vystoupení.          

Prodejní prezentace literatury v anglickém jazyce

Srdečně zveme rodiče i žáky naší školy dne 22. listopadu 2016 na prodejní prezentaci literatury v anglickém jazyce. Knihy  vhodné pro žáky od 1. do 9. tříd. Prezentace knih nakladatelství USBORNE bude k dispozici v prostorách školy po celou dobu konzultačních hodin pro rodiče od 14:00 do 18:00 hod. Odkaz na katalog s celkovou nabídkou naleznete zde. (http://www.usborne.com/catalogue/catalogue.aspx?css=1&cat=1). V případě, že si nějakou knihu vyberete a chcete si ji vyzvednout už 22. listopadu ve škole, máte možnost napsat objednávkový e-mail nejpozději do 5. 11. na : joyfulreading.eng@gmail.com. Těšíme se na Váš zájem!!!

Vítání prvňáčků

V pondělí 19.9.2016 jsme ve škole přivítali 5 tříd nových prvňáčků (4 v budově ZŠ v ulici Pod Školou a 1 třídu v budově ZŠ v ulici Komenského). Při slavnostním setkání na hřišti nové žáčky pozdravila paní ředitelka i pan starosta.