Třída 3.D

Pozor! Toto je archivní stránka 3.D ze školního roku 2017 - 2018.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Mgr. Lenka Zúbková

Aktuálně ze třídy

MIND – samostudium 23.3.- 27.3.2020

Procvičování a prohlubování učiva. Bonus – příklady jsou pro žáky 4.ročníků, ale vím, že některé děti je velmi dobře zvládnout. Pár cvičení jsem dala i na Freda. Ať děti pracují podle svých možností a neváhají mi volat, psát a posílat věci ke kontrole – buď na můj školní email nebo přes WhatsApp na telefonní číslo: 702 948 741. . dělení ze zbytkem1 Hejný čiselné řady Bonus

UKLIĎME ČESKO

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek a tak jsme v pátek 5.dubna vyrazili na úklid lesíku v okolí starého dubu. Sluníčko svítilo a bylo veselo 🙂                                                                                                       

VÁNOČNÍ ČECHOVA STODOLA 12.12.

Vánoční expozicí plnou obrazů a figurín děti provedl anděl, v pekelné škole je přivítal čert a nebeskou bránou se děti ocitly v nebi. Prohlídka byla spojena s povídáním o vánočních tradicích a zvycích a zakončena tvořivou dílnou.              

Divadlo V Dlouhé- Dlouhý, Široký a Bystrozraký 7.12.

V tomto představení děti viděly stylově netradiční loutky a byly svědky pohádkových kouzel, která k tomuto příběhu neodmyslitelně patří. V průběhu zaznělo několik veselých, živě zpívaných písní doprovázených harmonikou. Celá pohádka je založena na přímé spolupráci dětí s hlavními hrdiny. Dlouhý, Široký a Bystrozraký tvoří jakousi možnou paralelu mezi pohádkovými bytostmi a porůznu postiženými lidmi. Příběh dětem ukázal, že bychom se neměli posmívat někomu „jinému, odlišnému“ a že každý člověk má svou cenu.           

VÁNOČNÍ DÍLNA 30.11.

Opět po roce, 9.12. se budou na Vráži konat vánoční trhy. Naše třída letos vyrobila oblíbené kulíšky a nově ozdoby z vlašských ořechů. Výtěžek z prodeje, bude předán dětem do dětských domovů a pěstounských rodin.