Třída 4.C

Pozor! Toto je archivní stránka 4.C ze školního roku 2016 - 2017.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Martina Knollová

Aktuálně ze třídy

Nevíš si rady? Zavolej na linku bezpečí.

Dne 23. června přišla ke čtvrťákům a páťákům paní Lišková, maminka Lucky a vyprávěla nám o lince bezpečí, protože na ní pracuje (Máťa). Říkala samé zajímavé věci, za jeden den na linku zavolá cca 500 dětí (Lukáš S). Poslala nám schránku, kam jsme psali anonymní dotazy(Máňa).  Linka bezpečí je pro děti, které potřebují vyřešit nějaký problém (Matylda). Myslím, že tato služba není určitě zbytečná (Seba). Líbilo se mi moc video (Martin). Někdy ale volají děti jen ze srandy (Maruška). Na konci besedy jsme dostali sladkosti, super (Lukáš K.). Beseda se mi velice líbila (Robin).

Výlet na Karlštejn s přespáním ve škole

…vedro…legrace…dlouhá cesta…strach… Titanik…marshmallow…schovávaná…Smůla… táborák…radost… pyžamová party…dříví…žízeň…sprcha…bojovka… popcorn…Ebinka…bezhlavý rytíř…koláče…Palermo… poklad…buřty……sršeň…vyhlídka…sklep…zážitky…  

ŠIFRA MISTRA BRAILLA

V pátek 16. června k nám zavítala návštěva z občanského sdružení Beluška. Přišla nevidomá paní se svým vodícím psem Bellou a asistentkou. Blíže jsme se seznámili se životem „bez světla“. Beseda byla velice zajímavá.

Chutně a zdravě

V červnu mezi nás přišla paní Sedláčková, výživová poradkyně pro děti a dospělé. Její povídání o tom, které potraviny prospívají našemu tělu a jak se stravovat, bylo velice zajímavé. Úplně nejlepší byla však ochutnávka. Koláč z červené řepy byl výtečný, zrovna tak domácí štáva a nutela. Beseda se nám moc líbila 🙂 .

Školní akademie

Skákání přes švihadlo se zumbou nám předvedli (jako derniéru) v pátek 9. června žáci, kteří nacvičovali na Školní akademii. Vystoupení se nám velice líbilo. Dětem i Julii Filípkové se moc povedlo 🙂  .

Časopis ABC

V časopisu ABC, který nám rodiče předplatili ČTEME, DOZVÍDÁME SE SPOUSTU ZAJÍMAVOSTÍ A TAKÉ VYSTŘIHUJEME!!! Holky to s nůžkami a lepidlem opravdu umí!! 🙂