DIVADLO U HASIČŮ

První prosincový den jsme vyrazili do divadla U Hasičů. Cestovali jsme vlakem a vše nám krásně vycházelo. Tentokrát pro nás bylo připravené představení Dva sněhuláci ☃️☃️ o Vánocích. Příběh byl o sněhulácích, kteří se objeví u chaloupky na kraji lesa. Na chaloupku si dělá zálusk zlobivý čertík, který by rád v chaloupce zkazil Vánoce. To naši sněhuláci nedovolí a začnou chaloupku bránit. Čertík se nestačí divit a nakonec odtáhne s nepořízenou. Vánoce v chaloupce se vydaří a naši sněhuláci dostanou od pantáty dokonce nádherný dárek. Bylo to zábavné, plné vánočních koled a moc se nám celé představení líbilo. 😊

Po skončení představení jsme se vyrazili potěšit na vánoční trhy na Náměstí Míru. Po cestě nás náhodou potkalo velmi milé překvapení: na přechodu pro chodce se s dětmi dal do řeči pan Zdeněk Svěrák ❤️ a společně si s dětmi zazpíval pár písniček. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Celý výlet jsme zvládli bez komplikací a na oběd už jsme byli zpět u nás ve škole.😁 Moc děkuji pí. Pellerové za doprovod. 😊

Mgr. Hana Bílová

01.12.2022