Fotky z center aktivit

Můžete nahlédnout, jak se nám dařilo tento týden. Hry dopadly nádherně. Děti na své hře pracovaly celý týden a dnes si ji mohly společně zahrát. Procvičili jsme si matematiku, češtinu i prvouku hrou :-). Tělocvik jsme si užili venku.

Návštěva maminky Megan byla opět nádherná. Měli jsme již druhou cestu do Indonésie. Ochutnali jsme sušené ovoce, podívali se, jak vypadá bavlna, vanilkové lusky, jak vypadá termitiště a místní železitá hlína. Také jsme viděli fotky, jak místní děti chodí do školy, jak vypadá taková stromová školka, slona, lva a opičky v divoké přírodě, jak vypadá místní obydlí, taxi a povídali jsme si o tom, proč jsou místní lidé tmavé pleti a my ne.

Děkuji všem maminkám a tatínkům za pomoc v centrech a Megan za další návštěvu, na kterou nezapomeneme. 🙂

paní učitelka

10.03.2023