Jarní trhy a dílničky

V sobotu 25.3.2023 se konaly v Černošicích na náměstí Centra Vráž jarní farmářské trhy. Vychovatelky z naší školní družiny si pro tuto příležitost připravily pro dětské návštěvníky trhů tvůrčí dílničky. Všichni, kdo na trhy zavítali třeba kvůli nákupu bylinek do zahrádky, voňavého koření na vaření, nebo výrobků spojených s velikonočními tradicemi, si mohli se svými dětmi odnést i pěknou jarní dekoraci, kterou si děti sami vyrobily. Vyráběli jsme například barevná velikonoční vajíčka, kytičky hyacintů, otevírací vajíčka a další zajímavé velikonoční výrobky. Dílničky se uskutečnily ve vnitřních prostorách Centra Vráž.

Příjemnou chvilku vytvořilo také představení pro děti, které se taktéž uskutečnilo ve vnitřních prostorách centra. Atmosféra, jak dílniček, tak divadélka, byla pohodová a myslím si, že kdo přišel, neodcházel zklamaný. Dobrovolným příspěvkem mohli všichni zúčastnění přispět na činnost družiny, za což bychom chtěli všem přispěvatelům poděkovat.

Doufáme, že tak jako pro nás bylo toto tvoření příjemnou příležitostí pro neformální setkání s rodiči, dětmi i jinými návštěvníky, byl i pro Vás náš tvořivý koutek vítanou jarní zábavou.

10.04.2023