Podzimní dekorace, které ozdobí váš domov

Mnoho z nás teď tráví čas na procházkách podzimní krajinou. Pojďme využít krásné barevné přírody a zkusme si doma vytvořit podzimní věneček nebo jinou podzimní dekoraci, která může zdobit třeba vaši branku či byt. Já jsem věneček vyráběla se svými dětmi, přírodniny jsme nasbíraly v okolí řeky Berounky. Na základ věnečku jsem použila větvičky z tújí, ale můžete použít suché větvičky nebo větve z jehličnatých stromů. Na ozdobení už se meze nekladou. Stará mašle, barevné listy, šípky, jeřabiny, kaštany a mnoho dalšího. Postačí vázací drátek, lepidlo herkules nebo tavná pistole.

Tak s chutí do toho děti, zapojte celou rodinu. Výsledné dekorací prosím vyfoťte a pošlete mi je na email. Všechny výtvory vystavím na webu družiny.

Inspirovat se můžete našimi věnečky, které jsme vyráběly doma my.

Už se těším na vaše fotografie!

03.11.2020