Projekce paní Motani

Po dvou letech navštívila naši družinu cestovatelka Kateřina Motani, která velmi poutavě umí vyprávět o svých dobrodružných zážitcích z cest po světě. Tentokrát jsme se s ní vydali vstříc africe v pásmu VELKÉ SAFARI & USMÍŘENÍ S AFRIKOU.  Poznali jsme jaké to je na procházce s gepardy, zprostředkovaně jsme se  projeli na kajaku mezi lachtany, poznali jsme jak drzé umí být roztomilé opičky, absolvovali jsme velkou sloní koupel a poznali další velká africká dobrodružství mezi domorodci a zvířaty.

Představení bylo napínavé, zábavné, dramatické i poučné. Na  závěr promítání děti mohly svoji bedlivou pozornost vyzkoušet v malém testu. Paní Motani ještě zodpověděla dětem zvídavé otázky, a pak si děti i nakoupily drobné suvenýry.

Už se těšíme na příští poznávání vzdálených míst našeho světa.

02.06.2022