Slůňata v měsíci říjnu.

Na začátku tohoto měsíce jsme se věnovali soutěžení. Venku na školním hřišti probíhala olympiáda. Byly připraveny čtyři soutěže.

  • skákání přes švihadlo
  • krmení žáby broučky
  • skládání kostek poslepu
  • disciplína s obručemi                                                                                                                                                                    Na všechny zúčastněné čekala drobná odměna. Z každé disciplíny jsme měli jednoho vítěze.

Po skončení olympiády jsme se všichni těšili na oblíbenou aktivitu v naší družině a to je vyrábění. Začali jsme jednoduchými panáčky a panenkami z korálků provázků a látek. Holky i kluci si pletli náramky z barevných gumiček. Dále jsme se věnovali vyrábění strašidýlek na výzdobu třídy pro nastávající Halloween. Výsledky uvidíte níže na fotkách.

29.10.2023