Máme napilno !

Třetí listopadový týden jsme měli napilno. Děti dokončovaly aktivity v Dramatické dílně na téma Harry Potter. Zkusili jsme si mnoho různých aktivit a her na rozvoj hereckých a rétorických dovedností. Hry jako je zrcadlení nebo horké křeslo, dokonce i překážkovou dráhu. Ve skupinkách „kolejích,“ do kterých byly děti rozdělené, jsme také pracovali s textem z jednotlivých dílů knih Harryho Pottera. Děkujeme Sofi, že vše krásně vymyslela a zvládla. Do třídy k nám také znovu zavítali studenti z USA a tentokrát jsme měli možnost vyzkoušet si zakreslit kódovaný obrázek podle souřadnic. Zopakovali jsme si čísla a abecedu, pro některé byl trochu problém např. při anglickém vyslovení souřadnic E 11, protože výslovnost je jako naše i. 🙂 Nakonec ale všichni práci zvládli a vznikla liška, o které se ještě v angličtině dozvěděli mnoho informací. Děkujeme studentkách z USA i p. uč. Lucce S. za tuto možnost.

23.11.2022