11. Komenda

Pozor! Toto je archivní stránka 11. Komenda ze školního roku 2022 - 2023.
Vychovatel:

Kozumplíková Radka

učitel

Aktuálně ze třídy

Krásné prázdniny

Všem rodičům a dětem přeji pohodové léto a krásné prázdniny. Děkuji moc za vaši ochotu při spolupráci. Budu se na vás těšit v září. Radka Kozumplíková.

Výlet na závěr školního roku

Tentokrát jsme se na závěr školního roku vypravili na východ Čech, konkrétně do Chlumce nad Cidlinou ,kde se nachází zábavní park jménem FAJNPARK. Po delší cestě jsme dorazili do cíle .Počasí nám velmi přálo ,obešlo se bez deště. Projeli jsme se nejdříve vláčkem ,abychom zjistili co se ve Fajnparku všechno nachází. Také jsme dostali i mapku parku .Park se skládá z několika částí ,horní část je spíš hrací, spodní relaxační a odpočinková. Viděli jsme zvířátka, zaskákali si na trampolínách ,prošli se po Dinoparku a děti se mohly na závěr po opravdu horkém dni vykoupat .A myslím ,že to ocenily ze…

Květen ve znamení svátku maminek

V měsíci květnu jsme se soustředili na naše maminky a něco hezkého jsme pro ně vyrobili. Použili jsme k tomu vařečku , kterou si děti nazdobily podle svého uvážení. Také jsme provlékali srdíčko stužkou na zavěšení a nakonec si některé děti navlékly náramek z písmenek .Došlo i na přáníčka .Pokud nám počasí dovolí ,využíváme hřiště a v pátek chodíme na vycházky do okolí školy.

Družina hledá talent duben

V naší družině se uskutečnila soutěž o nejlepší talenty. Byla to velmi vydařená akce, počasí tedy moc nepřálo ,tak jsme byli v tělocvičně. Začali jsme hned po obědě ,jelikož jsme v soutěži měli skoro 20 vystoupení od tance přes karate a judo až po hru na hudební nástroje jako jsou klávesy a flétna .Děti celý měsíc pilně trénovaly ,jak ve škole ,tak v každé volné chvíli ,scházely se i vždy u někoho doma. Celou akci uváděly holky ze třetí třídy. Porota složená z nás dospělých bodovala od jedné do pěti bodů .Do užšího finále postoupilo celkem pět čísel .Hodnocení jsme…

Jarní trhy na Vráži

Naše družina se zúčastnila Jarních trhů na Vráži .Pořádala pro děti dílničky s krásnými velikonočními nápady na výrobky.Během dílniček proběhlo i divadlo .S mými kolegyněmi jsme si akci velmi užily . Těšíme se již na příští rok.