11. Komenda

rkozumplikova@zscernos.cz

učitel

Oslava vysvědčení

V naší družině jsme moc pěkně oslavili vysvědčení .Měli jsme úžasné občerstvení, které si děti přinesly z domova. Dokonce nám jedna z maminek upekla skvělý dort. Zahráli jsme si i nějakou hru a pěkně si i zatancovali. .

Procházka k Berounce s krmením kachniček

Hezké počasí, spíše jarní nám přeje ,takže jsme místo bobování a sáňkování vyrazili k řece Berounce. Krásně jsme se vyvětrali a prošli .U řeky bylo malé hejno kachniček ,které se naším příchodem trošku rozrostlo.

Besídka v našem oddělení

V tomto týdnu jsme u nás měli krásnou předvánoční besídku. Děti předvedly svá vystoupení ,tančilo se, zpívalo i sportovalo. Došlo také na zábavné hry. Užili jsme si všichni krásné odpoledne za výborného občerstvení od našich rodičů. Vyzdobili jsme si družinu světýlky a krásnými dekoracemi vyrobenými mojí kolegyní. Na závěr besídky jsme si udělali diskotéku a domů jsme odešli všichni unavení, ale spokojení. Fotografie v naší fotogalerii. Přeji všem dětem a rodičům krásné a spokojené Vánoce.

Pozvánka na Mikulášské trhy

Milí rodičové jste srdečně i se svými dětmi zváni na tradiční Mikulášské trhy konané dne 3.prosince 2022 na Vráži.Bude tam doprovodný program,stánky a hlavně krásná předvánoční atmosféra.

Listopad a prosinec u nás

V naší družině si umíme moc hezky hrát,stavíme a chystáme se na Vánoce. Vyrábíme na Mikulášské trhy a také si kolem sebe vytváříme příjemné prostředí a zdobíme prostory naší školy krásnými výrobky s vánoční tématikou .Určitě si vyrobíme i něco hezkého domů a také nás čeká besídka plná vystoupení ,her a tancování. Ta proběhne v úterý 13.prosince.