Ohlédnutí za některými okamžiky v týdnu 13. – 17. 11. 2023

Ve čtvrtek 16. 11. byla naše třída na bruslení, v tomto roce druhém. Celý den byl ozvláštněn a opředen příjemnou atmosférou, neboť jsme den pojali tak trochu sportovně, požitkářsky a kulturně.

Po vydatném sportování a podávání bruslařských výkonů na ledě, jsme si dopřáli chvíle pohody a s požehnáním rodičů šli trochu „zahřešit“ do místní cukrárny Hájek.

Po uspokojení našich chuťových buněk jsme se opět uchýlili ke sportovněji laděným aktivitám. Zavítali jsme do krásného, půdního prostoru místní Sokolovny a nahlédli do komory plné úžasných posilovacích, gymnastických a jiných pomůcek. Děti se vrhly do víru sportování a netradiční náčiní si dostatečně užily.

Pak už jen udělat krásnou tečku odpočinkem a pěkným zážitkem v místním Clubu Kino, který oblažil naše duše nejen krásným prostorem, ale především moc pěkným kulturním programem. Zavítal sem Dětský operní soubor z Prahy, který nám tu zazpíval a odehrál tři krásné pohádky ve stylu písniček J. Uhlíře a Z. Svěráka. Měli jsme možnost si tímto krásným a nevšedním představením osvěžit pohádku O Budulínkovi, O Červené Karkulce,  Šípkovou Růženku a příběh Marušky z pohádky O dvanácti měsíčcích.

  1. 11. : státní svátek

 

19.11.2023