Týden 20.6.-24.6.

Milá háďata,

 

pomalu odevzdáváme prozkoumané učebnice. Nabyté vědomosti uklízíme do správných přihrádek ve své hlavě, abychom věděli, kterou přihrádku v září otevřít.

 

Doděláváme poslední stránky pracovních sešitů a těšíme se na různé pikniky v trávě.

V úterý 21.6. nás takový piknik čeká s Kim a Garettem.

Ve středu 22.6. nás čeká sportovní den.

Poměříme své síly s ostatními. Zjistíme, zda již máme toho správného týmového ducha, který nám v průběhu roku trochu chyběl. Zkusíme podpořit jeden druhého a pokud nezvítězíme, alespoň se zúčastníme a dáme do toho všechno. Hlavně radost ze hry 🙂 !

Ve čtvrtek máme ředitelské volno. Máme tedy dost času vygumovat všechny učebnice a případně si připravit studijní stoleček do dalšího ročníku. 🙂

V pátek nás čeká poslední plavání a poslední prezentace přečtené knihy za měsíc červen. Kdo by nestihl, bude mít možnost v pondělí po víkendu. Poslední plavání máme za příznivého počasí slíbené venku na Biotopu i se zmrzlinou 🙂

 

Marodi si mohou dodělávat nedokončené úlohy v pracovních sešitech z matematiky a češtiny.

 

Tak krásný týden všem!

Vaše paní učitelka

 

20.06.2022