VESELÁ PODZIMNÍ OLYMPIÁDA

Už je tu opět říjen a s ním i naše oblíbená Veselá podzimní olympiáda. Probíhá na hřišti u školy a užíváme si ji celý tento měsíc. Soutěžíme ve čtyřech disciplínách, a to skákání v pytli, labyrint, přenášení cukru hůlkami a přenášení vejce na lžíci. Každá z disciplín má své stanoviště s vychovatelkami, které dětem podrobně vysvětlují pravidla jednotlivých soutěží. Děti obdrželi bodovací kartičky se svými jmény. Vychovatelky jim do nich zapisují výsledky z jednotlivých disciplín a ke konci je vyhodnotí ve svém oddělení.

Tato olympiáda je u dětí velmi oblíbená, během ní si procvičujeme nejen fyzickou zdatnost, ale i zručnost, především si ale užijeme spoustu legrace a i trochu adrenalinu. Zúčastní se jí děti ze všech našich oddělení, které mají chuť si zasportovat, vyzkoušet něco nového, a hlavně se pobavit.

Po skončení olympiády budou děti za své výsledky náležitě odměněny.

Doufáme, že se všem, jako každý rok, tato akce líbí.

Dana Picmausová

16.10.2022