Veselá podzimní olympiáda

Tak jako každý školní rok, tak i letos pořádala školní družina „Veselou podzimní olympiádu“.

Konala se na hřišti od poloviny října do poloviny listopadu. Každé dítě obdrželo průkazku, do které mu vychovatelé zapisovali výsledky. Připravili jsme pro děti čtyři netradiční disciplíny, aby si mohly procvičit svoji fyzickou zdatnost a zručnost a také spolupráci s kamarádem při plnění některých úkolů. O legraci nebyla nouze, radost ze splněných úkolů měl každý. Všem se akce velmi líbila. Měli jsme trochu obavy, že nám nebude přát počasí, ale štěstí bylo na naší straně, a tak olympiádu většinou všichni řádně dokončili.

Na konci olympiády děti obdržely diplom a malou odměnu. Spokojeni byli všichni, a tak už se těšíme na další rok.

 

Ivana Cullen a Václav Pavel

Vychovatelé ŠD

 

28.11.2016