Výlet do ZOO a Dinoparku v Plzni

Výlet do ZOO

V úterý jela celá naše třída do ZOO. Na výlet jsme vyjeli brzy ráno, rodiče nám nachystali na cestu velkou svačinu. Do ZOO jsme přijeli ještě před obědem. Viděli jsme spoustu zvířat. Ani jsme nevěděli, jak se všechna nazývají. Naštěstí jsme měli komentovanou prohlídku a u výběhů bylo vše napsáno. Moc se nám líbili velbloudi, makakové, nosorožci i žirafy. V budově jsme si prohlédli hlemýždě, hady i zástupce hmyzu.

Svačinu jsme si snědli venku na lavičce. Sluníčko hřálo, vítr mírně foukal. Později jsme se stavili v dětském koutku. Bavilo nás lézt po lávkách a houpat se na velké kládě.

V Dinoparku jsme obdivovali velké dinosaury, bavil nás pravěký hurikán a viděli jsme i 3D film.

Domů jsme přijeli až pozdě odpoledne.

Už vymýšlíme, kam bychom jeli příště.

16.06.2021