Vyrábíme dárečky, pro budoucí prvňáčky..

Pod heslem, my se práce nebojíme, pustili jsme se do opravdové řemeslné výroby. Připravili jsme pro budoucí malé školáky drobné hračky. Protože i školáci si hrají, když se zrovna neučí. Vyráběli jsme z odřezků dřívek a víček od pet lahví nejrůznější dopravní prostředky. Obzvláště kluci popustili uzdu fantazii a krom autíček mne při sestavování svých děl překvapili a vymysleli i čtyřkolky, parníky, tramvaje, vlaky, tanky a dokonce i letadla. Ale ani holky se nenechaly zahambit, a svá autíčka precizně ozdobily a vybarvily. Se šroubovákem a šroubečky se mnozí potýkali úplně poprvé, ale s pomocí a vysvětlením jak na to, nakonec své dílo zvládli všichni. Nějaká autíčka si děti odnesly domů, a spousta jich potěší naše budoucí spolužáky při blížícím se zápisu do školy.

24.03.2022