Celodenní výlet do FAJNPARKU

Školní rok se kvapně blíží ke konci a my jsme si pro děti připravili, jako každý rok, celodenní výlet tentokrát do FAJNPARKU u Chlumce nad Cidlinou. Cesta autobusem nám rychle utekla, děti byly natěšené na nové zážitky.

Po příjezdu do FAJNPARKU jsme zamířili do Hopsálkova s mnoha atrakcemi, vítala nás ohromná bublina, nafukovací hrad a mnoho dalších lákavých herních prvků. Děti si vyzkoušely jumping a běhací trampolíny, potom jsme zamířili se zchladit do jezírka, kde na nás čekala osvěžující voda a mini vodopád. Abychom si po dovádění trochu odpočali, nasedli jsme do vláčku, který nás provezl částí areálu nacházející se z větší části v příjemném stínu stromů. Během cesty nám mávali muchomůrky a motýli, viděli jsme obrovskou kobylku i dinosaury. Pak jsme vyrazili na projížďku do Safari, kde si každý mohl vyzkoušet jízdu autem po vyznačené trase a kousek dál na nás čekala vesmírná vozítka bez volantu a řídítek. Prošli jsme i naučné stezky, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Počasí bylo úžasné a děti maximálně spokojené. Letos se nám výlet opět vydařil, ostatně fotky napoví více.

Ivana Cullen

vychovatelka

10.06.2019