Den otevřených dveří 6. března 2024

Chcete se podívat, jak to v naší škole vypadá. Zajímá vás, co vše naše škola pro své žáky nabízí? Máte zájem o setkání s vedením školy? Přijďte ve středu 6. března mezi 14. a 17. hodinou, nahlédněte k nám, školou vás provedou žáci vyšších ročníků. Celý program dne otevřených dveří naleznete v příspěvku.

Zájezd do Francie 2024

Milí žáci, chcete poznat francouzskou metropoli a vydat se po stopách první světové války? Pojeďte na zájezd do Francie! Podrobnosti o něm, podmínky účasti a přihlášku naleznete v příspěvku.

Uzavření školy 12. ledna 2024

Vážení rodiče, dovolujeme si vám oznámit, že z důvodu havárie vody bude zítra 12. 1. uzavřena budova školy v Mokropsech. V provozu nebude ani školní družina ani jídelna. Výuka v budově v Komenského ulici bude probíhat beze změn, pouze oběd pro děti nebude zajištěn. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

PF 2024

Žáci a zaměstnanci ZŠ Černošice přejí všem šťastné a veselé Vánoce a nový rok plný opravdových přátel, radostného poznávání a získávání užitečných zkušeností.

Velký úspěch ve fotografické soutěži Objektiv 2023

Naši žáci se na podzim pod vedením paní učitelky Rychlíkové zúčastnili  fotografické soutěže Objektiv 2023 a v celorepublikové konkurenci se rozhodně neztratili. Nasím Smrž ze 7.D zvítězil a Ester Kraidlová ze 7.A obsadila druhé místo. Jejich fotografie si prohlédněte v příspěvku. Blahopřejeme!