divadlo „Jak jsem se ztratil“

Dnes jsme se s naší třídou vypravili do divadla na vánoční příběh (!!!! :-D), nazvaný „Jak jsem se ztratil.“

Jednalo se o vtipný příběh pětiletého kluka, který se ztratil rodičům v centru Prahy na Štědrý večer. Pohádku jsme měli objednanou na prosinec, ale kvůli koronaviru se odkládala a odkládala, až se odložila na červen. Vůbec nám to ale nevadilo. Děj byl zábavný a písničky (známé šlágry divadla Semafor) si děti zpívaly spolu s herci. Vše pokazila jedna cizí třída v divadle, která při závěrečné děkovačce začala bučet, a zkazila tak hercům i nám ostatním dojem z představení. Jinak se nám ale divadlo moc líbilo, a líbilo se nám i historické centrum Prahy, které jsme si cestou prohlédli. Užili jsme si spolu příjemné páteční dopoledne 🙂

J. Rychlíková, třídní učitelka

03.06.2022