Jarní trhy a dílničky

V sobotu 2.4.2022 se konaly v Černošicích na náměstí Centra Vráž jarní farmářské trhy. Vychovatelky z naší školní družiny si pro tuto příležitost připravily pro dětské návštěvníky trhů tvůrčí dílničky. Všichni, kdo na trhy zavítali třeba kvůli nákupu bylinek do zahrádky, voňavého koření na vaření, nebo výrobků spojených s velikonočními tradicemi, si mohli se svými dětmi odnést i pěknou jarní dekoraci, kterou si děti sami vyrobily. Vyráběli se například barevní velikonoční zajíčci, kytičky z kartonu a vlny, velikonoční věnečky, barevní motýlci jako zápichy a zvířátka ze dřeva také jako zápichy. Vzhledem ke špatnému a studenému počasí musely být dílničky přemístěny do vnitřních prostor Centra Vráž.

Příjemnou chvilku vytvořilo také představení pro děti, které se taktéž vzhledem k počasí muselo odehrát ve vnitřních prostorách centra. Atmosféra, jak dílniček, tak divadélka, byla pohodová a myslím si, že kdo přišel, neodcházel zklamaný. Dobrovolným příspěvkem mohli všichni zúčastnění podpořit ukrajinské děti, které nyní navštěvují naši školu, za což bychom chtěli všem přispěvatelům poděkovat.

Doufáme, že tak jako pro nás bylo toto tvoření příjemnou příležitostí pro neformální setkání s rodiči, dětmi i jinými návštěvníky, byl i pro Vás náš tvořivý koutek vítanou jarní zábavou.

02.04.2022