NA NÁVŠTĚVĚ V BROUČKOVĚ

V pátek 27. 4. 2018 jsme navštívili divadlo Koloběžka s pohádkou „ NA NÁVŠTĚVĚ V BROUČKOVĚ“. Herci se proměnili v různé broučky. Představili se nám například beruška a čmelák, kteří bydleli na paloučku. Po zimě čekali na jarní sluníčko, kdy vyjde. Tak se společně rozhodli, že založí kapelu, která zahraje sluníčku pro radost, aby vykouklo na oblohu. Všechno si vzal na starost strýček čmelák. Ten hledal jenom opravdové muzikanty, kteří umí hrát na hudební nástroje a hlavně podle not. Muzikanty se podařilo najít. Strýček čmelák hrál na basu, cvrček na housle…a kapela zahrála sluníčku krásnou písničku. Sluníčko vyšlo nad paloučkem na oblohu a všichni obyvatelé paloučku z toho měli velikou radost. V pohádce zazněly krásné písničky a zajímavé hádanky. Dětem se divadelní představení opravdu velmi líbilo.

02.05.2018